Pn - Pt: 0900 - 2100
Sb: 0900 - 1400
Selvert Thermal

W poszukiwaniu efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi : torfy, błota, glinki. W marce Selvert Thermal nie brak również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii. Niewątpliwym atutem dla kosmetologów jest możliwość samodzielnego i eksperymentalnego komponowania zabiegów - tak, by jak najlepiej i najskuteczniej zadbać o skórę pacjentek. Selvert Thermal to także jedna z niewielu marek posiadająca w ofercie linię dermatologiczną, przeznaczoną dla skór problemowych.

  • Przyspieszenie procesów regeneracji komórek
  • Poprawa ochrony warstwy hydro-lipidowej
  • Zmniejszenie grubości warstwy rogowej
  • Zainicjowanie samo-odnowy warstwy rogowej
  • Ochrona przed bakteriami znajdującymi się w skórze
  • Redukcja stanów zapalnych i zaczerwienienia skóry
  • Przywrócenie zdrowego kolorytu, zdrowego wyglądu oraz struktury młodzieńczej skóry
Efekty zabiegu

SELVERT THERMAL HYDRATANT - NAWADNIAJĄCY

Optymalnie chroni przed odwodnieniem. Zawiera dehydryny (białka ochronne syntezowane przez liście róąanecznika), które działają jak drobne gąbki. Zatrzymują wodę wokół błon komórkowych i białek oraz tworzą specjalną spójną barierę, która utrzymuje je w doskonałej kondycji. Zabieg zwiększa zdolność życiową komórek i utrzymuje optymalne poziomy energii. Pobudza syntezę kolagenu i elastyny, kwasu hialuronowego i cholesterolu. Naprawia barierę lipidową skóry. Przeciwdziała wolnym rodnikom, odbudowuje i regeneruje.

SELVERT THERMAL PEPTIDE LIFT - FORMUŁA MŁODOŚCI W KAŻDEJ KROPLI

Bogata receptura i rewolucyjne peptydy najnowszej generacji dają natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu. Różne receptory błony komórkowej mogą być penetrowane jedynie przez specjalne peptydy, które stymulują pożądane procesy w obrębie komórki. Kompozycja peptydów w serii Peptide Lift stymuluje, przywraca elastyczność, naturalną jędrność oraz minimalizuje zmarszczki.

SELVERT THERMAL PURE VIT C-CZYSTA WITAMINA C

Dostarcza skórze witaminę C w różnych jej formach ( kwas L-askrobinowy i fosforan magnezowo-askrobylowy), wyciąg z dzikiej róży, olejek aromatyczny z pomarańczy i flawonoidy. Pobudza odnowę komórkową. Stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny wygląd.

SELVERT THERMAL REGENERATION ABSOLUE - REGENERACJA ABSOLUTNA

Regeneration Absolue to idealny zabieg dla skóry dojrzałej lub uszkodzonej przez czynniki zewnętrzne. Pobudza naturalną samo-regenerację skóry, dzięki kombinacji zaawansowanych składników aktywnych: anty-utleniających, anty-bakteryjnych i anty-podrażnieniowych. Już w trakcie zabiegu skóra „rodzi się" na nowo, pokazując różaną barwę oraz piękną świetlistą i aksamitną strukturę.

SELVERT THERMAL ANTI- AGE

Usuwa oznaki zmęczenia. Wygładza zmarszczki i linie w rejonie oczu i ust. Zwiększa elastyczność skóry. regeneruje, ujędrnia i re-mineralizuje. Uaktywnia mikro-krążenie. Zmniejsza obrzęki i sińce pod oczami. Daje miękkość i jedwabistość oraz promienny, wypoczęty wygląd

ZABIEG KOMPONOWANY SELVERT THERMAL PEEL-OFF

MASKA PRZECIW-UTLENIAJĄCA - ANTI AGE Likwiduje przekrwienie, chroni komórki przed wolnymi rodnikami oraz stymuluje syntezę kolagenu. Przeznaczona dla skóry dojrzałej. MASKA UJĘDRNIAJĄCA minimalizuje zmarszczki i linie mimiczne. Daje efekt rozjaśnienia. Świetnie sprawdzi się przy cerach dojrzałych MASKA NAWADNIAJĄCA Działa silnie nawilżająco, odbudowywuje barierę hydro-lipidową. Przeznaczona dla każdej cery, potrzebującej przywrócenia równowagi MASKA KOJĄCA Odpręża i zmniejsza stres. Poprawia jędrności i napięcie twarzy. Idealna dla skóry wrażliwej.

ZABIEG RELAKSACYJNY SELVERT THERMAL

Zabieg z delikatnym peelingiem połączony z relaksacyjnym masażem twarzy na wysoko skoncentrowanej ampułce Selvert Thermal PEELING ENZYMATYCZNY Złuszcza skórę dzięki zawartym enzymom owocowym , które rozpuszczają martwe komórki naskórka i ułatwiają ich złuszczanie. PEELING LAKTOBIONOWY Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacnia barierę skóry i głęboko nawilża. Jest idealny dla wymagającej skóry wrażliwej, naczynkowej, z tendencją do czerwienienia się.

MASAŻ TWARZY

Niesamowicie relaksujący zabieg, który ma na celu poprawę nawilżenia i dotlenienia poprzez usprawnienie mikrokrązenia oraz przepływu limfy.

SELVERT THERMAL HYDRATANT - NAWADNIAJĄCY 600 PLN
SELVERT THERMAL PEPTIDE LIFT - FORMUŁA MŁODOŚCI W KAŻDEJ KROPLI 600 PLN
SELVERT THERMAL PURE VIT C-CZYSTA WITAMINA C 600 PLN
SELVERT THERMAL REGENERATION ABSOLUE - REGENERACJA ABSOLUTNA 600 PLN
SELVERT THERMAL ANTI- AGE 600 PLN
ZABIEG KOMPONOWANY SELVERT THERMAL PEEL-OFF 300 PLN
ZABIEG RELAKSACYJNY SELVERT THERMAL 200 PLN
MASAŻ TWARZY 60 PLN
Cennik