Pn - Pt: 0900 - 2100
Sb: 0900 - 1400
Selvert Thermal

W poszukiwaniu efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi : torfy, błota, glinki. W marce Selvert Thermal nie brak również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii. Niewątpliwym atutem dla kosmetologów jest mozliwość samodzielnego i eksperymentalnego komponowania zabiegów tak, by jak najlepiej i najskuteczniej zadbać o skórę pacjentek. Selvert Thermal to także jedna z niewielu marek posiadająca w ofercie linię dermatologiczną, przeznaczoną dla skór problemowych.

  • Przyspieszenie procesów regeneracji komórek
  • Poprawa ochrony warstwy hydro-lipidowej
  • Zmniejszenie grubości warstwy rogowej
  • Zainicjowanie samo-odnowy warstwy rogowej
  • Ochrona przed bakteriami znajdującymi się w skórze
  • Redukcja stanów zapalnych i zaczerwienienia skóry
  • Przywrócenie zdrowego kolorytu, zdrowego wyglądu oraz struktury młodzieńczej skóry
Efekty zabiegu

SELVERT THERMAL HYDRATANT - NAWADNIAJĄCY

Optymalnie chroni przed odwodnieniem. Zawiera dehydryny (białka ochronne syntezowane przez liście różanecznika), które działają jak drobne gąbki. Zatrzymują wodę wokół błon komórkowych i białek oraz tworzą specjalną spójną barierę, która utrzymuje je w doskonałej kondycji. Zabieg zwiększa zdolność życiową komórek i utrzymuje optymalne poziomy energii. Pobudza syntezę kolagenu i elastyny, kwasu hialuronowego i cholesterolu. Naprawia barierę lipidową skóry. Przeciwdziała wolnym rodnikom, odbudowuje i regeneruje.

SELVERT THERMAL PEPTIDE LIFT - FORMUŁA MŁODOŚCI W KAŻDEJ KROPLI

Bogata receptura i rewolucyjne peptydy najnowszej generacji dają natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu. Różne receptory błony komórkowej mogą być penetrowane jedynie przez specjalne peptydy, które stymulują pożądane procesy w obrębie komórki. Kompozycja peptydów w serii Peptide Lih stymuluje, przywraca elastyczność, naturalną jędrnosc oraz minimalizuje zmarszczki.

SELVERT THERMAL PURE VIT C-CZYSTA WITAMINA C

Dostarcza skórze witaminę C w różnych jej formach ( kwas L-askrobinowy i fosforan magnezowo-askrobylowy), wyciąg z dzikiej róży, olejek aromatyczny z pomarańczy i flawonoidy. Pobudza odnowę komórkową. Stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny wygląd.

SELVERT THERMAL REGENERATION ABSOLUE - REGENERACJA ABSOLUTNA

Regeneration Absolue to idealny zabieg dla skóry dojrzałej lub uszkodzonej przez czynniki zewnętrzne. Pobudza naturalną samo-regenerację skóry, dzięki kombinacji zaawansowanych składników aktywnych: anty-utleniających, anty-bakteryjnych i anty-podrażnieniowych. Już w trakcie zabiegu skóra „rodzi się" na nowo, pokazując różaną barwę oraz piękną świetlistą i aksamitną strukturę.

SELVERT THERMAL ANTI- AGE

Usuwa oznaki zmęczenia. Wygładza zmarszczki i linie w rejonie oczu i ust. Zwiększa elastyczność skóry. regeneruje, ujędrnia i re-mineralizuje. Uaktywnia mikro-krążenie. Zmniejsza obrzęki i sińce pod oczami. Daje miękkość i jedwabistość oraz promienny wygląd.

SELVERT THERMAL PEEL-OFF

MASKA PRZECIW-UTLENIAJĄCA - ANTI AGE Likwiduje przekrwienie, chroni komórki przed wolnymi rodnikami oraz stymuluje syntezę kolagenu. Przeznaczona dla skóry dojrzałej. MASKA UJĘDRNIAJĄCA Minimalizuje zmarszczki i linie mimiczne. Daje efekt rozjaśnienia. Świetnie sprawdzi się przy cerach dojrzałych. MASKA NAWADNIAJĄCA Działa silnie nawilżająco, odbudowywuje barierę hydro-lipidową. Przeznaczona dla każdej cery,potrzebującej przywrócenia równowagi. MASKA KOJĄCA Odpręża i zmniejsza stres. Poprawia jędrność i napięcie twarzy. Idealna dla skóry wrażliwej.

SELVERT THERMAL URBAN RESPONSE

Potęzna tarcza ochrony skóry przed zanieczyszczeniami, które drastycznie zwiększają fromowanie wolnych rodników. Przyspieszają one przedwczesne starzenie się. Wskazany po laserowym zamykaniu naczyń.

ZABIEG RELAKSACYJNY SELVERT THERMAL

Zabieg z delikatnym peelingiem połączony z relaksacyjnym masażem twarzy na wysoko skoncentrowanej ampułce Selvert Thermal PEELING ENZYMATYCZNY Złuszcza skórę dzięki zawartym enzymom owocowym , które rozpuszczają martwe komórki naskórka i ułatwiają ich złuszczanie. PEELING LAKTOBIONOWY Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacnia barierę skóry i głęboko nawilża. Jest idealny dla wymagającej skóry wrażliwej, naczynkowej, z tendencją do czerwienienia się.

SELVERT THERMAL HYDRATANT - NAWADNIAJĄCY 600 PLN
SELVERT THERMAL PEPTIDE LIFT - FORMUŁA MŁODOŚCI W KAŻDEJ KROPLI 600 PLN
SELVERT THERMAL PURE VIT C-CZYSTA WITAMINA C 600 PLN
SELVERT THERMAL REGENERATION ABSOLUE - REGENERACJA ABSOLUTNA 600 PLN
SELVERT THERMAL ANTI- AGE 600 PLN
SELVERT THERMAL PEEL-OFF 300 PLN
SELVERT THERMAL URBAN RESPONSE 600 PLN
ZABIEG RELAKSACYJNY SELVERT THERMAL 200 PLN
Cennik