Pn - Pt: 0900 - 2100
Sb: 0900 - 1400
SculpSure TM

Laser SculpSure to technologia, którą śmiało można nazwać technologią nowej ery. Wykorzystanie w urządzeniu lasera diodowego o długości fali 1060 nm, charakteryzującej się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej pozwala w minimalnym czasie osiągać maksymalne rezultaty. Zabieg laserowy SculpSure to redukcja tłuszczu w błyskawicznym tempie – bez skutków ubocznych i bez skalpela.

  • redukcja obwodów
  • redukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
  • modelowanie sylwetki
  • bez ryzyka wiotkiej skóry
Efekty zabiegu

Dokładnie tak, jak deklaruje producent, znana w świecie medycyny estetycznej z najlepszych, nowatorskich rozwiązań firma Cynosure – laser Sculpsure w 25 minut potrafi usunąć około 25% tkanki tłuszczowej z poddanego zabiegowi obszaru. Rozbite komórki tłuszczowe organizm usuwa sam, naturalnymi sposobami. Jednak laser Sculpsure dodatkowo pobudza wewnętrzne struktury skóry do produkcji kolagenu, który wzmacnia skórę, nadaje jej elastyczności i sprężystości.

Rezultaty w postaci wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut! Tylko tyle czasu potrzebuje rewolucyjny laser ScuplSure, aby przywrócić sylwetce smukłość i zredukować nagromadzony, nawet najbardziej uporczywy tłuszcz w dowolnym obszarze ciała. Do tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera.

Efekty przed/po

Proin ullamcorper tellus ligula, id porta urna mattis nec. In tempor metus dui, eu aliquet tortor aliquam sit amet. Aenean rhoncus dignissim eros, vel laoreet nunc porttitor nec.

Marta, Puszczykowo

Dwa pady 2000 PLN
Cztery pady 3500 PLN
Sześć-osiem padów 5000 PLN
Dziesięć padów 7000 PLN
Dwanaście padów 8000 PLN
Szesnaście padów 10000 PLN
Cennik