Pn - Pt: 0900 - 2100
Sb: 0900 - 1400

La Vida Zabiegi dla niej Tradycyjne masaże relaksacyjne

Tradycyjne masaże relaksacyjne

zapisz się na zabieg zobacz dojazd

Tradycyjne masaże relaksacyjne

Odżywczo rozluźniający masaż La Vida
Masaż który łączy w sobie tradycyjne techniki z elementami stretchingu. Wykonywany na odżywczym olejku ze specjalnie skomponowaną nutą zapachową La Vida. Z jednej strony przenosi na wyżyny błogiego relaksu, z drugiej daje zastrzyk pozytywnej energii jednocześnie pozostawiając gładką i nawilżoną skórę.

Masaż relaksacyjny
Wyciszająco uspokajający masaż z elementami aromaterapii którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni. Przywraca spokój i harmonię organizmu.

Masaż aromatyczną świecą
Głęboko odprężający masaż wykonywany spokojnymi ruchami przy pomocy aromatycznej świecy która po rozgrzaniu zamienia się w ciepły i zmysłowy olej. W efekcie końcowym skora staje się zregenerowana i intensywnie nawilżona.

Masaż głowy
Zabieg wprowadzający w głęboki stan relaksu i odprężenia. Specjalnie opracowane ruchy zniwelują ból głowy, zmęczenie i stres.

Masaż pleców
Masaż redukujący stres i napięcie mięśniowe. Skutecznie rozluźnia i poprawia krążenie. Jest świetną formą relaksu powodującą dobre samopoczucie i wyzwalającą naturalną energię do działania.

Masaż twarzy, szyi, dekoltu
Przyjemny zabieg o wielokierunkowym działaniu. Podstawowym efektem jest wygładzona i dotleniona skóra. Dzięki pobudzeniu krążenia i przepływu limfy, skóra staje się nawilżona i odżywiona. Masaż znacznie poprawia napięcie i elastyczność, a dodatkowo zmniejsza obrzęki.

Odżywczo rozluźniający masaż La Vida 180 PLN
Masaż relaksacyjny 160 PLN
Masaż aromatyczną świecą 220 PLN
Masaż głowy 50 PLN
Masaż pleców 80 PLN
Masaż twarzy, szyi, dekoltu 80 PLN
Cennik