Pn - Pt: 0900 - 2100
Sb: 0900 - 1400

La Vida Zabiegi dla niej Zabiegi manicure

Zabiegi manicure

zapisz się na zabieg zobacz dojazd

Zabiegi manicure

Manicure japoński
Manicure japoński jest znany i stosowany od ponad 400 lat. Jest to zabieg w całości składający się z naturalnych składników a oto kluczowe z nich:
-keratyna - jest podstawowym budulcem paznokcia
-pyłek pszczeli - źródło cystyny likwidujące problem łamliwych i kruchych paznokci
-witaminy A, H, 3 oraz B5 - wspomagają prawidłowy wzrost
-krzemionka z Morza Japońskiego - odżywia i ułatwia wnikanie witamin w głąb płytki

Manicure z malowaniem hybrydowym
Manicure, który nakłada się podobnie jak lakier do paznokci, a utwardza lampą UV. Utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni . Stanowi połączenie najlepszych właściwości lakierów do paznokci: łatwo się aplikuje, daje wysoki połysk i nasycone kolory, nie ściera się i nie odpryskuje.

Manicure z malowaniem hybrydowym francuski
Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wśród kobiet. Największą zaletą francuskiego manicure’u jest jego uniwersalność. Świetnie pasuje na każdą okazję. To elegancka i subtelna forma zdobienia paznokci.

Termolifting Zaffiro
Bezinwazyjna metoda przy użyciu głowicy emituje głębokie promieniowanie podczerwone o specjalnie dobranej długości fali, które powoduje podgrzanie i pobudzenie włókien kolagenowych, co skutkuje skurczeniem się ich do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, a zmarszczki wygładzaj się - natychmiastowe wygładzenie.

Discovery Pico
Innowacyjna technologia wprowadzona przez Discovery Pico umożliwia osiągnięcie maksymalnej mocy szczytowej w ultrakrótkich impulsach o mocy dwukrotnie przewyższającej inne pikosekundowe lasery wykorzystywane w medycynie. Dzięki temu rezultaty zabiegów charakteryzują się zwiększoną skutecznością w zabiegach odmładzających - niezawodny w usuwaniu przebarwień na dłoniach, odmładzanie przez odbudowę skóry dłoni.

Geneo
Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu i zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia. W efekcie skóra na dłoniach staje się gładka, nawilżona i elastyczna.

Alma Harmony Dye-VL
Laser Alma Harmony Dye-VL posiada jedną z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystujących wąskopasmowe światło pulsacyjne. Jest to nieinwazyjna metoda służąca do likwidacji przebarwień na dłoniach.

Alma Accent Prime
Alma Accent Prime to zaawansowane wielofunkcyjne urządzenie służące do poprawy wyglądu skóry. Wykorzystując falę radiową unipolarną, uzyskujemy zagęszczenie i poprawę elastyczności skóry na dłoniach.

Manicure z odżywką 50 PLN
Manicure z malowaniem tradycyjnym 70 PLN
Manicure japoński 70 PLN
Manicure z malowaniem hybrydowym 90 PLN
Manicure z malowaniem hybrydowym francuski 100 PLN
Termolifting Zaffiro 600 PLN
Discovery Pico 800 PLN
Geneo 300 PLN
Alma Harmony Dye-VL 500 PLN
Alma Accent Prime 500 PLN
Cennik

Pielęgnacja dłoni